Курс «IT-рекрутер»: онлайн-обучение профессии IT-рекрутер Яндекс Практикум

Відмінні технічні кандидати — заслуга не лише правильної тактики рекрутингу, а й досить великою мірою — професійних IT-рекрутерів. Їх внесок у розвиток компаній справді дуже значний і важливий. https://wizardsdev.com/ У Google забезпечується чіткий та стандартизований спосіб керування набором персоналу. Рекрутери прагнуть зрозуміти можливості кандидата, залишаючись при цьому відкритими та чесними.

Роль IT-рекрутера

Тому ми вирішили розібратися, як рости в рекрутингу і з перших вуст дізнатись про особливості роботи в IT-рекрутинговій компанії. ITExpert — українська IT-рекрутингова компанія, яка вже більше 6 років на ринку. Кожний рекрутер команди проходить довготривале внутрішнє навчання за технологіями, структурою ринку IT, консультується з ментором.

Ділове листування в IT: основні правила та помилки

Група з підбору персоналу перевіряє кандидатів, їх потенціал, кваліфікацію та обирає тих, хто пройшов у наступний етап процесу набору. Єдине, що робить HR, — це інформує рекрутера про доступну вакансію або наймає рекрутера. Технічні інструменти, такі як Google Analytics та Facebook Insights, можуть виявитися надзвичайно корисними. Наприклад, Google Analytics можна використовувати для аналізу поведінки претендентів на вашому професійному сайті. Ви також можете відстежувати, як кандидати знаходять вас і визначити ключові слова, які потенційні кандидати використовують при пошуку вакансій в Інтернеті. Ви повинні переконатися, що ці ключові слова є в описі вакансії.

Роль IT-рекрутера

Навчання ОФЛАЙН, триває один тиждень (40 академічних годин), з понеділка по п’ятницю, з 10.00 год. Поглиблений курс (80 академічних годин) триває два тижні. Знати що робити з вчорашніми кандидатами і вже сьогоднішніми співробітниками.

Хто такий IT-рекрутер і чим він займається

Крім того, вагоме значення мають уважність і скрупульозність. Кожна проґавлена деталь або легковажне ставлення до завдання може обернутися великим репутаційним провалом — не тільки для фахівця, а й для компанії. Фактично, технічний рекрутер має спілкуватися з кандидатами однією мовою — це не просто ознака професіоналізму, а й показник серйозності намірів компанії в очах потенційного працівника.

Роль IT-рекрутера

При складанні супровідного листа також важливі сильні слова з вашого резюме, які ефективно доповнять ваш текст. Якщо ви не знаєте, хто прочитає ваш супровідний лист, важливо переконатися, що привітання нейтральне за гендерною ознакою. Для цього краще використовувати звернення в другій особі в множині — “Ви”. У випадку, якщо ви не впевнені в імені HR-фахівця, адресуйте лист до відділу кадрів, напишіть посаду або використовуйте загальне привітання. 3️⃣ Рекрутери можуть працювати не full-time або бути зовнішніми співробітниками, які потрібні лише за наявності вакансії.

Загальна тривалість курсів 80 – 160 академічних годин, в залежності від типу курсу та графіку відвідування. Надаючи вашу електронну адресу, ви погоджуєтесь з нашою Політикою приватності. Практична частина модуля включає роботу в групах та проведення пробних співбесід. Також на цьому модулі будуть практичні заняття, на яких студенти одразу застосовуватимуть отримані знання.

Повідомити про помилку

Уміння опанувати себе й залишатися професіоналом у будь-якій ситуації — ще один must have skill для технічного рекрутера. Як і всі люди, айтішники бувають різними — і в мить, коли ви пишете з приводу потенційної співпраці, людина може просто бути не в доброму гуморі. Щоб не поповнити кейси профільних розмов історіями про непрофесіоналізм рекрутерів вашої компанії, варто зважувати свої слова й бути максимально коректною людиною в будь-якій ситуації.

Цей документ разом з вашою дипломною роботою стане важливим фактором при працевлаштуванні. IT-рекрутер має розбиратися у сфері розроблення програмного забезпечення, орієнтуватися в термінах, оперувати й до ладу вживати спеціалізовану лексику та розуміти стан ринку. Все це треба для того, щоб рекрутер міг оцінити реальні компетенції та навички кандидата, досвід роботи — і зіставити із запитом компанії та вакантної позиції. Професія IT-рекрутера тільки-но набирає популярність. Рекрутингу не навчають в університеті, якісних курсів мало на ринку.

Основна частина: чому ви ідеальний кандидат

Часто в цю професію переходять із суміжних сфер – економісти, сейлз сапорти та навіть журналісти. IT-ринок настільки динамічний, що компанії нерідко готові брати людей без досвіду на стартові позиції. Genesis організовує низку безкоштовних заходів, у яких рекрутери-початківці можуть взяти участь. Щодо HR-команди, то в Genesis вона складається з HR Business Partner, People Partner, HR Administrator. HR Administrator стежить, щоб усі HR-процеси виконувалися, проводить рев’ю, допомагає керівникам в організаційних питаннях. People Partner — фахівець, який фокусується на людях.

  • Швидше за все, ви добре розумієте, наскільки швидко зросла індустрія технологій.
  • Культура та цінності компанії можуть стати цінним інструментом для залучення кандидатів.
  • Застарілі інтерв’ю засмучують і дратують розробників.
  • У вашому супровідному листі повинні бути посилання на ідеали компанії і конкретні проекти, які вас приваблюють.
  • Одним реченням підведіть підсумок, чому повинні найняти саме вас.
  • За роки своєї роботи рекрутер може набути значного досвіду та знань у сфері ІТ, що дозволяє йому займати керівні посади у сфері управління персоналом.
  • Модуль допоможе позбутися мовних бар’єрів та невпевненості у своїх силах.

Цей абзац знайомить рекрутера з найвагомішими професійними досягненнями кандидата і показує, що кандидат зацікавлений принести успіх компанії. Правильне звернення в супровідному листі дійсно важливе. Пошукайте ім’я людини, яка отримає ваші супровідний лист та резюме. Він повинен доповнити ваше резюме і показати, що ви доклали трохи більше зусиль, ніж інші, для отримання цієї посади. Відкритий спосіб підбору персоналу — це метод підбору, коли вакансія оголошується публічно, а кандидати мають можливість подати заявку на розгляд.

Перші кроки можуть бути складними, особливо якщо ви маєте невеликий досвід в рекрутингу. Проте, якщо ви будете працювати над покращенням своїх навичок та знань, то зможете розвиватися в цій професії. Рекрутер в IT – це людина, яка займається пошуком і відбором кандидатів для роботи в сфері інформаційних технологій. Це важлива професія, яка допомагає recruiter вакансії компаніям знайти талановитих фахівців, які відповідають їх потребам. Рекрутер в айті сьогодні є досить затребуваною та актуальною професією, яка з кожним роком тільки дедалі більше зміцнюватиметься на ринку праці. Тому що IT-компанії розвиваються, масштабуються і, звісно, ​​вимагають нових співробітників, яких може знайти лише класний рекрутер.

Іншим щастить менше і їх, начебто ідеальні резюме, залишаються без зворотного зв’язку. Саме для того, щоб полегшити процес написання якісно оформленого та професійного резюме ми створили бібліотеку зразків резюме, які допоможуть вам при пошуку роботи у 2023 році. Основна перевага відкритого підбору полягає в тому, що він дозволяє залучити широку аудиторію кандидатів, що підвищує шанси знайти кращого кандидата для вашої компанії. Цей метод підбору дозволяє збільшити репутацію компанії та підвищити її візуальність на ринку праці. Ваш бренд роботодавця має вирішальне значення для стратегії найму. 72% лідерів у галузі підбору персоналу у всьому світі згодні з тим, що сильна ідентичність бренду значно впливає на найм.

Compare listings

Compare