Jak wyłączyć Upday wraz powiadomieniami w smartfonach Samsung

Plik sekcje wiadomości opierają się na aktualnej aplikacji, dzięki czemu możesz wyciągać wnioski z interesujących nas wiadomości i poprawiać z czasem oferowane wyniki. Ten kanał w Samsungu zwiększa możliwości telefonu komórkowego, stara się zaoszczędzić nam pośrednich kroków, a tym samym czasu. Za pomocą prostego gestu mamy do niego dostęp, dzięki czemu automatycznie konfiguruje kilka usług, które integruje.

Tak, możesz wchodzić w interakcje z Bixby za pomocą głosu, tekstu lub dotknięć. Bixby jest zintegrowany z telefonem, co oznacza, że ​​Bixby może wykonywać wiele zadań, które wykonujesz na telefonie. Dodanie strony Samsung Daily z powrotem do ekranu głównego Galaxy S20 jest tak proste, jak cofnięcie tych kroków.

  • Następny krok to wybór aplikacji i przytrzymanie przycisku Enter.
  • Aby usunąć konto Samsung, trzeba się na nie zalogować, a następnie wybrać zakładkę Profil.
  • Będziesz musiał zainstalować opcję innej firmy, taką jak Nova Launcher (za pomocą wtyczki), aby dodać podobny panel boczny, taki jak Google Discover.
  • Przycisk Bixby znajduje się tuż pod klawiszami głośności po prawej stronie Samsung Galaxy A33.

Dotyczą one wybudzania głosowego asystenta oraz innych form komunikacji głosowej z Bixby. Miło jest być w stanie kontrolować inteligentne gadżety domowe z telefonu, ale nie chcesz być wymywany z aplikacjami, aby włączyć światło. Jeśli to wszystko cię nie interesuje, można go łatwo wyłączyć. To znaczy, jeśli nawet chcesz użyć wbudowanego programu Launchera Samsunga.

Jak wyłączyć procedury Bixby na Samsung A33?

Innym sposobem na ukrycie treści w kanale jest dotknięcie małej ikony na każdej z kart po prawej stronie, stąd możemy zdecydować, że nie będziemy się ponownie pojawiać. W ustawieniach Samsung Daily mamy również dostęp do możliwości tworzenia rezerwa federalna obniża stopę procentową ikony pomiędzy aplikacjami, wykorzystując ją tak, jakby to była tylko kolejna aplikacja. Aby był bardziej przyjazny i interesujący, jest również zoptymalizowany pod kątem dostosowania do trybu ciemnego lub trybu jasnego telefonu komórkowego.

Treść obejmuje artykuły z wiadomościami, podcastami, telewizją na żywo, a nawet gry. Wszystko to żyje w czterech zakładkach na stronie lewej strony internetowej. Aplikacji nie da się odinstalować, ale kiedy wejdziemy w jej ustawienia możemy ją wyłączyć. Wystarczy nacisnąć “wyłącz”, a aplikacja zostanie dezaktywowana. To znaczy, że urządzenie będzie działać tak, jakby jej nie było, mimo, że wszystkie pliki pozostaną. Rozpoznawanie głosu Bixby pomaga kontrolować telefon poprzez mówiąc do niego.

  • Dobrą wiadomością jest to, że podobnie jak Galaxy S8, S9 i S10, Samsung Daily można łatwo ukryć na Galaxy S20.
  • Kliknij Wiadomości Google, a następnie kliknij Zapisz.
  • Mam nadzieję, że spodoba ci się ten blog Jak usunąć Samsung Daily z ekranu głównego Galaxy S20.
  • Jak wyłączyć Samsunga Galaxy S20 lub inne smartfony tego producenta?
  • Jeśli w przyszłości zechcesz przywrócić Upday, to wystarczy ponownie tu wejść i przestawić suwak z powrotem do pozycji włączonej.

Jesienią 2019 roku firma redystrybuowała odcinek do Samsung Daily. Chociaż nie jest bezpośrednio powiązany z Bixby, zawiera niektóre inteligentne panele informacyjne Samsunga. Możesz teraz wyłączyć opcję „Obudź się z” Cześć, Bixby. Jesienią 2019 roku firma przemianował sekcję na Samsung Daily. Chociaż nie jest to bezpośrednio związane z Bixby, zawiera niektóre inteligentne panele informacyjne Samsunga.

Usuń stronę główną Samsung Daily

Najpierw musisz wyłączyć powiadomienia, a dopiero potem usunąć aplikację Upday z ekranu głównego. Gdy to zrobisz i pojawi się podgląd Upday, to zauważysz, że na samej górze znajduje się przełącznik umożliwiający włączenie lub wyłączenie Upday na ekranie głównym. Wystarczy przełączyć ten suwak do pozycji wyłączonej, a cała strona ekranu głównego z Upday zostanie dezaktywowana. Jeśli w przyszłości zechcesz przywrócić Upday, to wystarczy ponownie tu wejść i przestawić suwak z powrotem do pozycji włączonej. Przycisk Bixby znajduje się tuż pod klawiszami głośności po prawej stronie Samsung Galaxy A33.

Jak aktywować i wyłączyć Bixby na Samsung Galaxy S21 / S21 Plus / S21 Ultra

Początkowo Bixby ma dedykowany przycisk, który znajduje się po lewej stronie telefonu i można go łatwo aktywować po naciśnięciu przycisku. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk Bixby, aby rozmawiać z Bixby w naturalny sposób. Możesz łatwe transakcje do nauczenia się dla początkujących traderów poprosić Bixby o poinformowanie Cię o pogodzie lub o następnym spotkaniu. Kolejny krok to wybór zakładki Dźwięki i wibracja, a następnie Dźwięk systemowy. Na koniec przy opcji Klawiatura Samsung wystarczy odznaczyć zieloną ikonę.

Możesz użyć tej funkcji i poprosić telefon, aby włączył latarkę lub napisz do kogoś. Przejdź do menu głównego i wybierz opcję Ustawienia. W dzisiejszych czasach internet usd otrzymuje odroczenie oferty bezpiecznej przystani jest niezbędnym narzędziem do komunikacji, pracy i rozrywki. Jednak w niektórych sytuacjach może być konieczne wyłączenie połączenia internetowego w telefonie.

Możesz to sprawdzić, sprawdzając kolor lub lokalizację przełącznika. Jeśli masz Galaxy S20, S20 + lub S20 Ultra, prawdopodobnie przypadkowo uruchomiłeś „Samsung Daily”. Zawiera wiadomości i inne treści z Samsunga, Netflix, Feedly itp. Są smartfony, w których widżety są uruchamiane za pomocą osobnego przycisku Bixby, teraz można go również dezaktywować. Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień o dostępności produktu, wyrażoną na rzecz Samsung i/lub partnerów Samsung. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przez jej cofnięciem.

Jak skonfigurować i używać Bixby na Samsung A33?

Będziesz musiał zainstalować opcję innej firmy, taką jak Nova Launcher (za pomocą wtyczki), aby dodać podobny panel boczny, taki jak Google Discover. Aby wyłączyć internet w telefonie Samsung S5610 w 2024 roku, należy przejść do Ustawień, a następnie do pozycji Sieć i Internet. Następnie należy wybrać opcję Wyłącz połączenie z siecią.

Jak ukryć numer telefonu w Samsungu?

Jest podobny do innych wirtualnych asystentów, takich jak Siri i Google Assistant. Bixby może wykonywać różne zadania, takie jak ustawianie alarmów, wysyłanie wiadomości tekstowych i wykonywanie połączeń telefonicznych. Aby korzystać z Samsung Daily Board, musisz najpierw zainstalować aplikację na swoim telefonie. Po zainstalowaniu otwórz aplikację i zaloguj się na swoje konto Samsung.

Dotknij w dowolnym miejscu (z wyjątkiem przycisków tapet, widżetów motywów i ustawień ekranu głównego) na ekranie. Naciśnij przycisk strony głównej lub przycisk wstecz na pasku nawigacyjnym, jeśli używasz przycisków nawigacyjnych. Użyj gestów nawigacyjnych, aby wrócić lub przejść do strony głównej. Wystarczy znaleźć pusty obszar (niezajęty przez ikony aplikacji ani widżety), a następnie długo go nacisnąć.

Możesz użyć tego do tworzenia własnych procedur, takich jak wyciszanie telefonu o określonej porze każdego dnia. Po tym Bixby zostanie odświeżony i znów gotowy do rozmowy. Ale będziesz musiał ponownie przeprowadzić wstępną konfigurację. Google Discover było kiedyś osobną aplikacją, ale teraz zostało zintegrowane z główną wyszukiwarką Google.

Tak, możesz bezpłatnie usunąć Samsunga ze swojego telefonu. Aby to zrobić, otwórz aplikację Ustawienia na telefonie i dotknij Aplikacje. Stuknij trzy kropki w prawym górnym rogu aplikacji Samsung i stuknij Odinstaluj. Bixby można znaleźć zaimplementowane w Twoim Galaxy S20.

Compare listings

Compare