Flagi opakowania Heineken Euro 2020

Każdy mecz to sportowe emocje, które powinny nas łączyć i jednoczyć i w tym mogą dopomóc najnowsze opakowania marki z flagami państw biorących udział w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2020. Na tę okazję przygotowano opakowania marki z flagami państw biorących udział w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2020. Aby uczcić zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2020, Heineken wprowadza na rynek limitowaną edycję opakowań. Dzięki temu fani piłki nożnej będą mogli wspierać każdą drużynę – wystarczy zebrać całą kolekcję.

W ostatnich dniach podczas Euro 2020 wiele dzieje się nie tylko na boisku, ale także poza nim. Zdziwienie kibiców i dziennikarzy wzbudziło zachowanie kilku piłkarzy na konferencjach prasowych. Cristiano Ronaldo i Manuel Locatelli ściągali ze stołów butelki Coca-Coli, a Paul Pogba butelkę Heinekena. Właściciel tej drugiej marki strategia prolevel: geometria efektywnego handlu odpowiedział na pytania Goal.pl krótkim komunikatem. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Heineken, który od ponad ćwierć wieku jest sponsorem Ligi Mistrzów podpisał nową umowę sponsoringową, na mocy której został oficjalnym partnerem piwnym UEFA Euro 2020.

Heineken N.V. reports 2021 full year results

W ramach podpisanego w listopadzie 2019 roku kontraktu Heineken ma wyłączne prawa do obecności piwa na stadionach, w strefach kibiców i wioskach kibiców podczas turnieju, ekspozycji LED na boiskach, prezentacji piłkarza meczu (Man of the Match), organizacji pokazów meczów i wiele więcej. Partnerstwo z UEFA EURO 2020™ to nie jedyna forma zaangażowania marki w piłkę nożną. Od ponad 25 lat Heineken jest również partnerem najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w Europie – UEFA Champions League. Partnerstwo z UEFA EURO 2020 to nie jedyna forma zaangażowania marki w piłkę nożną. Dzięki umowie dotyczącej Euro 2020 Heineken ma wyłączne prawa do obecności piwa na stadionach, w strefach kibiców i wioskach kibiców podczas turnieju, ekspozycję na boisku LED, prawa cyfrowe, prezentacje Man of the Match, pokazy meczów i prezenty. Ekscytacja w czasie rozgrywki i radość ze zwycięstwa, a czasami też złość na przeciwnika.

  • W ostatnich dniach podczas Euro 2020 wiele dzieje się nie tylko na boisku, ale także poza nim.
  • – Mamy nadzieję, że nasze nowe opakowania razem z piłkarzami dostarczą wielu piłkarskich emocji – dodaje.
  • W ramach podpisanego w listopadzie 2019 roku kontraktu Heineken ma wyłączne prawa do obecności piwa na stadionach, w strefach kibiców i wioskach kibiców podczas turnieju, ekspozycji LED na boiskach, prezentacji piłkarza meczu (Man of the Match), organizacji pokazów meczów i wiele więcej.

– Ostanie miesiące to dla nas wszystkich ciężka próba, dlatego w Heinekenie zachęcamy do naprawdę wspólnego kibicowania. Ważne są dobre emocje i radość ze wspólnie spędzonych chwil – mówi Marlena Krąpiec, Brand Manager Heinekena. – Mamy nadzieję, metody handlu na luki że nasze nowe opakowania razem z piłkarzami dostarczą wielu piłkarskich emocji – dodaje. Mamy nadzieję, że nasze nowe opakowania razem z piłkarzami dostarczą wielu piłkarskich emocji – mówi Marlena Krąpiec, Brand Manager Heinekena.

Znamy datę i miejsce meczu Włochy-Argentyna

W tym roku w swojej kampanii Heineken będzie zachęcał do wspólnego kibicowania oraz inspirował do solidaryzowania się i wspierania każdej drużyny, niezależnie od preferencji. Każdy mecz to sportowe emocje, które powinny nas łączyć i jednoczyć eksperci szacują zagrożenie recesji w niemczech na 59,4% i w tym mogą dopomóc najnowsze opakowania marki z flagami państw biorących udział w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2020™. Ekscytacja w czasie rozgrywki i radość ze zwycięstwa, a czasami też złość na przeciwnika.

Heineken uczci zbliżające się UEFA EURO 2020 limitowaną wersją piw

Przedłużono też sponsoring w Lidze Mistrzów UEFA na kolejne trzy lata, od 2021 do 2024 roku.

Compare listings

Compare